Hoppa till sidans innehåll

Matchprogram 2016


Rödsle Damcup 10 jan 2016

 

Gruppindelning

Grupp A

Grupp B

Grupp 3

FC Oscarshamn 1 - rosa

Vimmerby IF A - svart

Hultsfreds FK - grön

Vimmerby IF B - svart

Glömminge IF - röd

Mönsterås GIF - röd

Ankarsrums IS -grön

FC Oscarshamn 2 - rosa

IFK Västervik - blå

Trekantens IF - blå

Krokstorps IF - gul

Rödsle BK 1 - svart

Rödsle BK F01 - svart

Rödsle BK 2 - svart

Högsby IK - svart/vit

 

Spelschema

Nr

Tid

Grupp

Hemmalag

Bortalag

1

08:00

C

Rödsle BK 1

Mönsterås GIF

2

08:20

B

Vimmerby IF A

Rödsle BK 2

3

08:40

A

FC Oscarshamn 1

Rödsle BK F01

4

09:00

C

Hultsfreds FK

Högsby IK

5

09:20

B

Krokstorps IF

Glömminge IF

6

09:40

A

Ankarsrums IS

Vimmerby IF B

7

10:00

C

Rödsle BK 1

Hultsfreds FK

8

10:20

B

Krokstorps IF

Vimmerby IF A

9

10:40

A

Ankarsrums IS

FC Oscarshamn 1

10

11:00

C

Mönsterås GIF

IFK Västervik

11

11:20

B

Glömminge IF

FC Oscarshamn 2

12

11:40

A

Vimmerby IF B

Trekantens IF

13

12:00

C

Hultsfreds FK

IFK Västervik

14

12:20

B

Vimmerby IF A

FC Oscarshamn 2

15

12:40

A

FC Oscarshamn 1

Trekantens IF

16

13:00

C

Högsby IK

Rödsle BK 1

17

13:20

B

Rödsle BK 2

Krokstorps IF

18

13:40

A

Rödsle BK F01

Ankarsrums IS

19

14:00

C

Hultsfreds FK

Mönsterås GIF

20

14:20

B

Vimmerby IF A

Glömminge IF

21

14:40

A

FC Oscarshamn 1

Vimmerby IF B

22

15:00

C

IFK Västervik

Högsby IK

23

15:20

B

FC Oscarshamn 2

Rödsle BK 2

24

15:40

A

Trekantens IF

Rödsle BK F01

25

16:00

C

Mönsterås GIF

Högsby IK

26

16:20

B

Glömminge IF

Rödsle BK 2

27

16:40

A

Vimmerby IF B

Rödsle BK F01

28

17:00

C

IFK Västervik

Rödsle BK 1

29

17:20

B

FC Oscarshamn 2

Krokstorps IF

30

17:40

A

Trekantens IF

Ankarsrums IS

31

18:00

Semi 

1:a grupp A

bästa 2:a

32

18:30

Semi

1:a grupp B

1:a grupp C

33

19:00

 Brons

Förl match 31

Förl match 32

34

19:30

 Final

Segr match 31

Segr match 32

 

 

 

 

 

Lag

Grupp

Match 1

Match 2

Match 3

Match 4

FC Oscarshamn 1

A

08:40

10:40

12:40

14:40

Vimmerby IF B

A

09:40

11:40

14:40

16:40

Trekantens IF

A

11:40

12:40

15:40

17:40

Ankarsrums IS

A

09:40

10:40

13:40

17:40

Rödsle BK F01

A

08:40

13:40

15:40

16:40

Vimmerby IF A

B

08:20

10:20

12:20

14:20

Glömminge IF

B

09:20

11:20

14:20

16:20

FC Oscarshamn 2

B

11:20

12:20

15:20

17:20

Krokstorps IF

B

09:20

10:20

13:20

17:20

Rödsle BK 2

B

08:20

13:20

15:20

16:20

Hultsfreds FK

C

09:00

10:00

12:00

14:00

Mönsterås GIF

C

08:00

11:00

14:00

16:00

IFK Västervik

C

11:00

12:00

15:00

17:00

Rödsle BK 1

C

08:00

10:00

13:00

17:00

Högsby IK

C

09:00

13:00

15:00

16:00

 

Uppdaterad: 08 DEC 2016 16:21 Skribent: Stefan Axelsson

 

 

 

 

 

tankOm

 

 

 

 

 

Postadress:
Rödsle BK - Fotboll
Herrgårdsvägen 32
57237 Oskarshamn

Kontakt:
Tel: 049184160
E-post: This is a mailto link